1 Ekim 2013 Salı

BİS'e teşekkür yazısı!

Bir şey söliim mi, eski yazılarımın hepsini taslak yapmışım ya, blog nasıl ıssız geldi anlatamam. Bir tane yazı ne arkadaş, hey gidi Mystery yani! Gerçi sıkıntı yok, kısa sürede buralar dolup taşacak gibi duruyor zira anlatacaklarım var.
Başlık sizi şaşırttı tabii. Belki Bisciğim bile hatırlamamıştır. Anlatayım efenim.
Sene kaç hatırlamıyorum, Bis bloğunu yeni açmış. 100.takipçide teşekkür yazısı yazıcam demiş ve birden son dakika golü olarak ben 101.takipçisi olmuşum. Teşekkür yazısında beni de atlamamış, teşekkür etmişti. Dur ulen yazıyı bulucam. Bulamadım. Neyse. Bisciğim el atar belki.
Mevzumuza dönecek olursak, ben o yazıya bi yorum bırakmıştıım. O zamanlar KPSS'ye sarmak üzereydim ve dedim ki "Bisciğim, ulen ben de KPSS'yi kazanınca sana teşekkür yazısı yazıcam." Tam olarak böyle mi dedim hatırlamıyorum ama ana teması bu olan bi yorum attım. Ayrıca bir teşekküre neden bu kadar gaza gelmişim onu da bilemiyorum. Nitekim dostlarım, Bis'e teşekkür günü geldi çattı.
Evet, anladığınız üzere atandım ben. Sanırım dördüncü haftamdayım. Doğu Anadolu'nun (şirin demek isterdim ama değil) bi ilçesindeyim. İlimi - ilçemi söylemicem artık o kadar gizim kalsın kusuruma bakmayın yani.
Dostlarım, başta gelmicektim doğu olduğu için ama etrafımdaki herkes verdi gazı verdi gazı, bi baktım gelmişim. Evime de internet bugün bağlandı, o yüzden bunca zaman yazamadım bu yazıyı.
Yaşadığım ilçe, aslını sorarsanız bok gibi. Ama çok kafa dengi bi ev arkadaşım var. Okulda da kafama uygun öğretmen arkadaşlarım. Allah aynı havayı soluduğum insanlar açısından güldü yüzüme çok şükür. İlçeyi de nikahıma almıcam yani, laklak muhabbetle takılıcaz napalım. Her şey ilerleyen yaşlarım için. En azından annem böyle söylüyo.
Devletin öğretmeni oldum uleyyn! Arada bir bu cümleyi kuruyorum ki buralardan kaçıp gitmeyeyim. Alışın.
Bu arada 4gün önce 26.doğum günümü kutladım. Ya da 27. bilemiyoum. Yaş hep bir tartışma sebebidir zaten. Bu kadar uzun bir aradan sonra bloguna dönen bir insan olarak sizinle bunun tartışmasına girecek değilim. 1987 doğumlu bir insan kaç oluyosa oyum işte. Bana sorarsanız 19, orası ayrı.
Bol bol yazıcam gibi görünüyo. Yapıcak başka şey yok zaten, aramızda kalsın. Yeni insanlar okumaya başlarım, blog dünyasını özlemiştim hem. Her şeyi anlattım da, Bis'e teşekkür etmedim galiba, allah benim gibi çenesi düşükten herkesi korusun.
BİSCİĞİM TEŞEKKÜR EDERİM! SANA NEDEN ÖYLE BİR YORUM YAZMIŞTIM İNAN Kİ BİLMİYORUM AMA EN AZINDAN SÖZÜMÜ UNUTMAMIŞIM BAK NE KADAR İYİ BİR ARKADAŞIM. BENCE BENİ ÇOK SEVMELİSİN.
Hepinizi öperler!

11 römork tezek!:

Bir İnce Ses dedi ki...

Yazılarda bile adı geçince sevinen ben şahsıma yazılmış bi yazıyı okuyunca nassııı mutlu oldum anlatabilemem :) elimden sadece teşekkür etmek ve hayırlı olsun demek geliyo :)

Efenim vakti zamanında yazımı olduğumuz yazı şudur :)

http://birinceses.blogspot.com/2011/02/dunden-bugune-tesekkurler.html?m=1

Mystery dedi ki...

Oy canım benim, sevsin Mystery seni :) Yaşasın evet yazı da bu!

Mystery dedi ki...

İyi de benim dediğim yorum yok ulen ahaahahah :D rezil oldum asdfg :D galiba başka yazıya yazmıştım aahahaha :D Ama bi yere yazmıştım vallahi hatırlıyorum :))

Leah dedi ki...

Seni sevmeyen ölsün diyebilecek kadar seviyorum ki seni. :)
Canımsın arkadaşımsın. <3

Mystery dedi ki...

Benim akıl küpümsün Liyam :)) ben seni daha da çok seviyorum :*

Paris in Me :) dedi ki...

Oha ohaa, ben baya gerilerde kalmışım, bilmiyodum atandığını canım ama çok mutlu oldum inan, başarılarla dolu bir çalışma hayatı olsun inşallah.. Yeniden yazacak olmana da çok sevindim zira blog alemi bence baya bi sessiz bu aralar, renk olabilirsin bence.. Çok öptüm canım benim :*

Mystery dedi ki...

Paaaaaariiiissss vallahi ben de anlamadım nasıl oldu ama atanmış bulundum :)) Ben de öperim :*

pera dedi ki...

Hayırlı olsun :)

Dönüşü muhteşem diye ben buna derim :) yaş da 26 :D

Nice mutlu yaşlar! :)

Mystery dedi ki...

Oyyyy teşekkür ederim :))) öperim mucuk mucuk!

Profösör dedi ki...

Bastonsuz dedeyi de aranıza sıkıştırırsınız diye düşündüm. Bloğa tekrar dönmeniz o kadar memnuniyet verici ki; anlatamam. SSK'lı olmamış olsan bile, eğitim ordusunun bir neferi olman kadar gurur verici bir durum olamaz senin için. Öğrencilerinle mutlu olursunuz. Hayırlı uğurlu olsun hocam :)

Mystery dedi ki...

Profösör çoook teşekkür ederim :) Siz olmadan olur mu hiç :) Çok çok sağ olun, siz de iyi ki hala burdasınız :)

Yorum Gönder

Yorumlarınızı seviyorum <3