20 Mayıs 2014 Salı

Mucuk!

Bu İzleyicilerime noolmuş yahu?! Düzelmiyo da şerefsiz. Tamam gittik, gelmedik ama böyle de yapılmaz ki!

Taslak üstüne taslak yapılmış fırtınalı geçmişimden sonra tertemiz bir blog görüntüsü istemiştim. Yeni hayatıma başladığımı anlatan yazım ilk yazımmış gibi. Öncesini boşverin. Zaten fazla atraksiyonluydu. Özlüyo muyum bu saçma yerde o atraksiyonları acaba? Durgun hayat daha iyi sanki. Oturmuş hayat. Aman ne bileyim.

Aylar aylar geçti buraya ağlaya zırlaya gelişimin üstünden. Şimdi düşünüyorum da Allah çok büyük. Eylülden beri yaşadıklarımı periyotlar halinde yazmalıydım bence. İyi malzeme çıkardı. Okuldaki uyuz salgınını mesela. Ya da manyak öğretmenleri. Fırtına çıktığı bi gün okulun camlarında içeriyi su bastığını da hatta. İyi gülerdik. Neyse artık, burda malzeme bitmiyor zaten. Yazarım yine.

10bin nüfuslu bu saçma yerde tahmin edeceğiniz gibi yaşam çok zor. 5ay yerden karın kalkmadığı bir yer. Komagene çiğköfte tezgahı açıldı diye çocuklara şeker dağıtma moduna geldim. En yakın Burger King 2saat 45dakika uzakta. Bir de gün içinde periyodik olarak gidip gelen bir elektrik kesintisi var tabii. Neyse acımtrak oldu buralar, geçiyorum.

Kendimi cilt ürünlerine, makyaj malzemelerine falan verdim. Habire far paletleri sipariş ediyorum. Özel günlere makyaja gidebilecek birikime an itibariyle sahibim. Ben ki eyeliner çekmeyi beceremezdim geldiğimde. Youtube'da bir kanal açıp "evet yeni far paletim, hemen sıvoçluyorum." falan diye saçmalamıycam merak etmeyin. Benimkisi kendi çapımda.

Çap demişken, geldiğimden beri 5 kilo aldım. Çap genişledi anlayacağınız. Neyse ki sevgilim et seviyo.

Ah, sevgilim dedim. Halbuki gizli bir ilişki yürütüyoruz. Neyse siz duymamış olun. Affedersiniz, göt içi kadar yerde, dedikodu da almış başını yürümüş olduğu için sadece çok yakınlarımızın bildiği çok güzel bir ilişki yaşıyoruz. O da olmasa sığınamazdım buralara zaten. Allahıma şükürler olsun.

Öğrencilerimi soracak olursanız, sormayın. Ağzım bozuluyo zira. Anacım bunlar çocuk değil canavar. Hoş, lise öğrencisinden bahsediyoruz ama akıl yaşları 10civarı. Sinirlendiriyolar mesela, oğlum sen laftan anlamıyo musun falan diyosun, 32diş gülüyo yüzüne salak salak bakıp. Ben ne meslek liselerinde stajlar yaptım, gözlem yaptım, ders anlattım, böyle öğrenci görmedim. Sözde en kafasızlar meslek lisesinde olur derler ki ben de bir meslek lisesi mezunuyum. Öğrenmek isteyen bir çift göz görmek istiyorum yahu çok mu! Merakla bakan bir çift göz yani. Bunlar anca okulu bırakıp dağa çıksın. Neyse konu siyasete gidiyor. En iyisi ben gidip platesimi yapayım.

5 römork tezek!:

Profösör dedi ki...

Bazı öğrenciler pişmiş kelle gibi gereksiz gereksiz sırıtır dururlar. Sen onlara ne yapacağını bilirsin. :)

Mia Wallace dedi ki...

ya ben seni yerim!! ayyylar sonra (gerçekten!) bloga girdim ve ilk senin yazını okudum. çok özlemişim..

Bir İnce Ses dedi ki...

Vaayy.. Yine bi sevgili olaylarına girmişiz.. Dikkat edersen yine dedim.. İnşallah bu son olur :P
Orda et ye sen et burger falan gereksiz şeyler :D

Paris.. dedi ki...

Bak burda ne güzel yazmışım izleyicilerine ne olduğunu :) http://degisikislerbunlar.blogspot.com/2014/02/blogunuzdaki-takipcilerinizi.html
Valla ben en çok sendeki malzemeleri duymak istiyorum, bir de sevgilin ve ayrıntıları.. Gerçi konuşmuştuk telefonda biraz ama o yetmedi, daha çok yaz, ayrıca iki dk gelmişsin ibloguma bok atıp gitmişsin , senin yüzünde kendimle iligli yazı yazım eski bloga, git de oku :* Kocaman öperim

Mystery dedi ki...

Profösör gün geçtikçe öğreniyor insan onlara da nasıl davranacağını gerçekten :)

Mia'm canım benim canım benim :)) sen de çok çok yaz amaa ben de seni özledim :*

BİS tanıya tanıya oğlum bu işler, sen bulamıyon diye bok atma asdfghjk :D Ayrıca da et kusucam yaaa gına geldi kokusundan burda :))

Paris ahahaha hallettim sonradan ben o işi. Anlatırım bol bol artık inşallah maşallah. Ahahaha eski bloguna da baktım ama eskisi gibi yazmıyon galiba. Accık yaz yaaaaa :* özledim bu arada, telefonlaşalım arada yaaa :)

Yorum Gönder

Yorumlarınızı seviyorum <3